Традиційна айдентика не допускає жодних змін форми, текстури, шрифту, відтінків, візуальних елементів. Жорстка регламентація дозволяє зберегти єдиний стиль для всіх підрозділів та торгівельних маскот це точок. Айдентика — потужний маркетинговий інструмент, без якого в сучасному медіапросторі неможливе існування бренду. І тут без унікальної назви, логотипу, гасла, фірмових кольорів та набору інших елементів, які будуть сприйматись у зв’язці з конкретним брендом — не обійтись. Він є великим, круглим чоловічком з усмішкою на обличчі, який завжди радий бачити нових друзів.
Корпоративна Айдентика: Що До Неї Входить
Створюючи дизайн для певного носія, спеціаліст використовує основні кольори, шрифти, форми, символи фірмового стилю так як вважає за потрібним. Він не обмежений суворим регламентом (який передбачає традиційна айдентика), що дозволяє підлаштовувати візуал під різні канали комунікації та робить його більш органічним. Психологи відіграють ключову роль у процесі створення маскотів, оскільки вони вивчають, як кольори, форми та поведінкові характеристики персонажа впливають на емоції людей.
Маркетинговий Інструмент Для Української Компанії З Виробництва Зернових Елеваторів
Елементи айдентики використовують і у дизайні інтер’єрів. Наприклад всі офіси ПриватБанку оформлені в зелено-білих тонах, а пункти Нової Пошти — це завжди біло-червоні кольори. На ньому зображено сирену — морську істоту з давньогрецької міфології. На такий дизайн творця фірмового знаку Террі Хеклера надихнули книги морської тематики. Крім того, русалка була символом міста Сіетла, в якому відкрився перший заклад бренду. Чи варто казати про те, що виокремитись серед конкурентів відомій мережі кав’ярень вдалося на всі 100%.
Хто Розробляє Айдентику Бренду?
- Тобто друкована рекламна продукція — цінники, флаєри, стенди, плакати.
- Під брендингом у мистецтві розуміють просування музичних колективів, фільмів, книг, картин та скульптур, а також їхніх авторів.
- Містер Мускул – один із брендів американської транснаціональної організації SC Johnson & Son.
- Компанія впливає на емоції, щоб закріпити позитивне враження від бренду, збільшити лояльність та перетворити користувача на постійного покупця та адвоката бренду.
І піднести цю інформацію якомога зрозуміліше допомагає вдало обраний tone of voice. На екрані він може круто виглядати, але якщо перенести його на вивіску, може щось піти не так. Тому при розробці запитуйте у дизайнера проекції вашого лого на різних носіях. Традиційна corporate ID підходить, доки компанія використовує передбачені канали взаємодії з цільовою аудиторією та певні носії фірмового стилю. Брендбук, таким чином, поєднує ідеологічну концепцію бренду та набір технічних правил для його зовнішніх комунікацій. Але в кожному конкретному випадку таке керівництво має створюватися не за загальними правилами, а для потреб конкретної компанії.
Є дослідження, за якими персонаж збільшує результативність просування бренду на 30-40%. Ще один спосіб персоналізації та одухотворення бренду. Необов’язковий, але при вмілому поводженні дуже втягує елемент corporate ID.
На цьому етапі в команди є дані про цільову аудиторію та ринок збуту, а також ідеї для створення бренду. Це все потрібно опрацювати і зрозуміти, чим саме бренд вирізнятиметься з-поміж конкурентів — виокремити сильні та слабкі сторони організації та продукту. В епоху інтернету маскоти активно використовуються як символи онлайн-платформ та стають надзвичайно популярними в соціальних мережах. Наприклад, одним із найвідоміших маскотів, як в Україні, так і у світі, є Пікачу — символ франшизи Pokémon.
Маскоти часто беруть участь у різних шоу на спортивних аренах, взаємодіють з фанатами та навіть впливають на атмосферу на стадіоні. Стів Джобс став впізнаваним особистим брендом завдяки дивним розробкам в світі IT, наполегливості і працездатності. Але при цьому він ніколи не приховував своєї запальності і складного характеру.
Кролик Квікі – це один із найбільш життєрадісних талісманів брендів. Улюблене заняття героя – весело проводити час із друзями. Водночас час Квікі пропонує дітям смачні, корисні продукти та напої, а також допомагає батькам швидко та легко організувати повноцінні сніданки. Шоколадний кролик Квікі – талісман швейцарського бренду Nesquik. На які тільки хитрощі не йде цей герой, залучаючи своїх друзів, дітей та підлітків, щоб дістатися шоколадних сухих сніданків!
Такі маскоти часто асоціюються з великими міжнародними подіями, такими як Олімпійські ігри чи Світовий Кубок з футболу. Вони слугують символом національної ідентичності та культурного спадку. Існують різноманітні типи логотипів, такі як емблеми, абстрактні логотипи, логотипи-маскоти, текстові логотипи, піктографічні марки, логотипи з літерними формами та комбіновані марки.
Якщо логотип, умовно, можна вважати великим гербом ліцею, то маскот – це наш малий герб. В цілому, слоган “Досліджуй. Навчайся. Змінюй світ.” втілює ідею постійного саморозвитку, пошуку нових можливостей і впливу на світ навколо нас. Він надихає до активності, інноваційного мислення та прагнення до позитивних змін. Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Розбираємося, з чим повинен асоціюватися бренд, які сильні сторони має, і які емоції у споживача викликає згадка про нього. Pringles – американський бренд картопляних чипсів із різними смаками, які упаковують в оригінальні високі тубуси.
Так, характерний «Па-ра-па-па-пам, я це люблю» від McDonald’s — теж елемент айдентики. Впевнені, за однією короткою фразою деякі бренди ви ідентифікували. А це свідчить про те, що гасло — важливий елемент вербальної айдентики, який може працювати на користь бренду.
Англійське pattern означає “візерунок, зразок, шаблон”. Це фірмовий візерунок з елементів, що повторюються, який доповнює основний дизайн і використовується як фоновий малюнок. «Чарівник», який завдяки своїм магічним якостям втілює в життя мрію всіх домогосподарок про чистоту та порядок.
Дивіться всі етери спільного проєкту від Дія.Бізнес та OMG agency. Маскоти стають частиною популярної культури, часто переходячи межі початкового медіа, у якому вони з’явилися, і стаючи відомими у глобальному масштабі, як це сталося з Пікачу або Дартом Вейдером. Поширюйте іграшки, футболки, чашки та інший мерч з вашим талісманом. Зробіть його частиною повсякденного життя споживачів. З точку зору брендінгу Квікі – це класичний персонаж-друг, який по сьогоднішній день «дружить» з дітьми з усього світу.
Leave a Reply